DOSTAWY

Dostawy na terenie całego kraju realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX.  Czas realizacji dostawy wynosi od 24 godzin do 10 dni roboczych.  Zamówienia nie są realizowane w soboty, niedziele i w czasie polskich świąt państwowych.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności  towarów objętych zamówieniem Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie i poproszony o podjęcie decyzji o sposobie jego realizacji. Może on zmienić zamówiony towar, anulować całość zamówienia lub wyrazić zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych adresata.

WARUNKI DOSTAWY

Dostawa gratis:

Przesyłki na terenie Polski na kwotę przekraczającą 1000,00 zł dostarczane są bezpłatnie.

Wszystkie ceny w sklepie internetowym karcher.olsztyn.pl są podawane w polskich złotych i zawierają podatek VAT. 

Uwaga:

Jeśli opakowanie paczki jest uszkodzone, lub zachodzi podejrzenie otwarcia, zgniecenia zawartości, itp., należy w obecności kuriera lub pracownika Poczty Polskiej sporządzić protokół szkody, nie przyjmować przesyłki i możliwie szybko skontaktować się z naszym działem handlowym. 

ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klientowi sklepu internetowego przysługuje prawo do rezygnacji z zakupionego towaru i odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrotu można dokonać tylko wtedy, gdy towar nie był używany, kopiowany, nie został w żaden sposób zniszczony ani pozbawiony oryginalnego fabrycznego opakowania.

Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w terminie do 14 dni roboczych od chwili otrzymania zwrotu.

Koszty odesłania towaru pokrywa klient. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Transport przesyłek

Zamówienia będą dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX.

Zamówienia realizujemy tylko na terenie Polski.

 

Cennik dostaw

Koszt wysyłki towarów kurierem FEDEX – 20,00 zł netto.

Formy płatności

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

za pobraniem – Kupujący płaci kurierowi przy odbiorze towaru,
przelewem - w formie przedpłaty na konto bankowe.