Informacja


» czytaj wszystkie opinie
Urządzenia wysokociśnieniowe

Urządzenia wysokociśnieniowe do użytku domowego

Urządzenia gorącowodne i zimowodne do użytku profesjonalnego.

Prostota użytkowania, niezawodność i skuteczność to trzy powody dla których klienci bardzo często wybierają urządzenia ciśnieniowe KÄRCHER. Dzięki proponowanym urządzeniom szybko wyczyścisz samochód, ścieżkę pokrytą mchem, taras, kosiark...

Urządzenia wysokociśnieniowe do użytku domowego

Urządzenia gorącowodne i zimowodne do użytku profesjonalnego.

Prostota użytkowania, niezawodność i skuteczność to trzy powody dla których klienci bardzo często wybierają urządzenia ciśnieniowe KÄRCHER. Dzięki proponowanym urządzeniom szybko wyczyścisz samochód, ścieżkę pokrytą mchem, taras, kosiarkę czy np. łódź. Szeroki wachlarz produktów pozwoli rozwiązać czasem drobne, ale uciążliwe problemy związane z utrzymaniem czystości nie tylko w gospodarstwie domowym, ale również w firmie.

Czym różnią się tzw. urządzenia ciśnieniowe profesjonalne od domowych?

Rozróżnienie to dotyczy zastosowania urządzenia: czyszczenie roweru czy samochodu raz w tygodniu bardzo się różni od codziennego czyszczenia floty samochodów ciężarowych. Dlatego osobie, która potrzebuje urządzenia do prac przydomowych podpowiadamy wybór z pośród urządzeń "domowych". Więcej informacji o urządzeniach domowych znajdziesz klikając tutaj.

Pozostałych użytkowników, zainteresowanych urządzeniami do prac profesjonalnych zapraszamy do obejrzenia urządzeń zimnowodnych lub gorącowodnych.

Więcej

Urządzenia wysokociśnieniowe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów