URZĄDZENIA DOMOWE

Urządzenia z serii Home&Garden to szereg zastosowań ułatwiających utrzymanie czystości w domu i ogrodzie. Urządzenia domowe Kärcher są stuprocentowo skuteczne, komfortowe w obsłudze i prawdziwie niezawodne!

URZĄDZENIA DOMOWE Jest 85 produktów.

Podkategorie

 • Urządzenia...

  Urządzenia wysokociśnieniowe do użytku domowego

  Urządzenia gorącowodne i zimowodne do użytku profesjonalnego.

  Prostota użytkowania, niezawodność i skuteczność to trzy powody dla których klienci bardzo często wybierają urządzenia ciśnieniowe KÄRCHER. Dzięki proponowanym urządzeniom szybko wyczyścisz samochód, ścieżkę pokrytą mchem, taras, kosiarkę czy np. łódź. Szeroki wachlarz produktów pozwoli rozwiązać czasem drobne, ale uciążliwe problemy związane z utrzymaniem czystości nie tylko w gospodarstwie domowym, ale również w firmie.

  Czym różnią się tzw. urządzenia ciśnieniowe profesjonalne od domowych?

  Rozróżnienie to dotyczy zastosowania urządzenia: czyszczenie roweru czy samochodu raz w tygodniu bardzo się różni od codziennego czyszczenia floty samochodów ciężarowych. Dlatego osobie, która potrzebuje urządzenia do prac przydomowych podpowiadamy wybór z pośród urządzeń "domowych". Więcej informacji o urządzeniach domowych znajdziesz klikając tutaj.

  Pozostałych użytkowników, zainteresowanych urządzeniami do prac profesjonalnych zapraszamy do obejrzenia urządzeń zimnowodnych lub gorącowodnych.

 • Odkurzacze

  Odkurzacze wielofunkcyjne

  Odkurzacze wielofunkcyjne Kärcher doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości w domu oraz w jego otoczeniu. W zależności od rodzaju odkurzacza mogą zbierać suchy i wilgotny brud oraz wodę, wypiorą dywan lub tapicerkę oraz usuną popiół z kominka.

 • Parownice

  Parownice

  Sekretem skuteczności czyszczenia parowego jest kombinacja wysokiego ciśnienia i prędkości strumienia pary oraz jego temperatura. Czyli elementów, za które odpowiadają parametry techniczne parownicy. Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych. W czyszczeniu parą nie są wykorzystywane środki chemiczne, co zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed odkładaniem się na nich alergenów.

 • Myjki do okien

  Czyszczenie bez smug. Nowa generacja zasilanych bateryjnie myjek do okien umożliwia komfortowe i szybsze mycie okien oraz innych gładkich powierzchni. Dokładne odsysanie wody wraz z brudem z czyszczonej powierzchni gwarantuje doskonały efekt mycia - bez zacieków, smug i osadów. Ergonomiczny uchwyt i poręczny kształt urządzeń gwarantują wygodną obsługę.

 • Mop Elektryczny

  Nowe urządzenie, które na nowo definiuje czyszczenie podłóg. Umożliwia ich mycie bez wcześniejszego odkurzania. Zapewnia łatwe i bezwysiłkowe czyszczenie.

 • Zamiatarki

  Pięć razy szybciej niż miotłą. Zamiatanie może być proste. Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia nie wzniecając kurzu. Możesz zapomnieć o bolących plecach – z zamiatarką Kärcher nie musisz się schylać podczas pracy. Utrzymanie czystości wokół domu nigdy nie było tak proste!

 • Pompy

  Pompy ciśnieniowe

  Umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych źródeł (oczek wodnych, beczek, zbiorników na deszczówkę czy studni), a następnie jej transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru.

  Pompy zanurzeniowe

  Pompy zanurzeniowe Kärcher to urządzenia przeznaczone do wypompowywania czystej lub brudnej wody (w zależności od modelu).

 • Ogród

  Niezawodne i trwałe. Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego, jeśli chcesz by twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Kärcher. Bogata oferta spryskiwaczy, pistoletów spryskujących, zraszaczy, węży ogrodowych i adapterów zadowoli każdego ogrodnika. Wszystkie modele akcesoriów do nawadniania są kompatybilne dzięki praktycznemu systemowi łączenia click.

 • Froterki i szczotki...

  Szybsza niż miotła, wygodniejsza niż odkurzacz. Szczotka elektryczna zasilana za pomocą akumulatora to poręczne urządzenie, które umożliwia szybkie porządki na co dzień. Gdy coś się rozsypie, lub gdy nie masz czasu na odkurzanie wystarczy sięgnąć po szczotkę, która dokładnie pozbiera śmieci. Dzięki niskiej głowicy i długiemu, teleskopowemu uchwytowi szczotka umożliwia wygodne zamiatanie pod krzesłami, stołami, szafkami i kaloryferami.

  Lśniące podłogi. Nowoczesna froterka przeznaczona jest do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Pozwala w krótkim czasie i bez wysiłku przywrócić podłogom blask i sprawić, że będą wyglądały jak nowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów